WhatsApp
Telefon

VAN VETERİNER KLİNİĞİ

shape
VAN VETERİNER KLİNİĞİ

VAN VETERİNER KLİNİĞİ

Van Edremit Veteriner Kliniği Doğa  Pet Veteriner Kliniğimiz, tecrübeli ve güler yüzlü Veteriner Hekim  kadrosu ile Ekim 2021 de Van da hizmet vermeye başlamış ve minik dostlarımızın yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek için kaliteli hizmet anlayışı ile etik ve deontolojik ilkeler ışığında Veteriner Tıp alanında marka olma misyonu ile kurulmuştur.

 

Van Edremit'te Veteriner Kliniği Doğa  Pet Veteriner Kliniği olarak amacımız Van'da minik dostlarımızın ve ailelerinin güvenebileceği, her imkana ulaşabilecekleri, hastalık, teşhis , tedavi, konaklama vb. hizmetlere sahibiz. Kliniğimizde Veteriner Hekim Kadromuzla  en doğru ve uygun tedavi koşullarını sağlamayı hedefliyoruz.

Ayrıca Van'ı ziyaret eden patili dostlarımızında sınırsız kedi ve köpek otel hizmetiyle yanındayız.

http://dogapetklinigi.com/

Van Edremit ilçesinde doğu bölgesindeki tek 2 katlı ve bahçeli Veteriner Kliniği olma özelliğini taşımaktadır. 

Kliniğimizde Özel Kedi ve Köpek Odalarında  VİP olarak Pet Otelimiz bulunmakta ve hizmet vermektedir.

 

shape
3+

Uzman Hekimler

987+

E-Pet

2+

Teknisyen

Sizden Aldığımız Güç İle Çalışıyoruz

Hasta Sahibi Görüşleri

Van Edremitte bulunan Veteriner Kliniğinizde köpeğimi tedavi ettirdikten sonra belli bir süre de Van Edremit teki Vip Köpek Otelinizde de belli bir süre köpeğimi emanet ettim, bu süre zarfında da meşgul olduğum işlerimi kolayca hallederken aklımda köpeğimin rahat olması beni sevindirdi. Ayşe Hanım ve Ekibine teşekkür ederim.

İBRAHİM KANDEMİR
- DEPO AMİRİ
testimonial

Merhaba, İşlerimin yoğunluğundan dolayı, VIP Köpek Otelinizde konaklayan Gece isimli köpeğimi sizlere emanet etmekten çok mutlu oldum, Veteriner Kliniğinizin bahçeli olması ve köpeklerimiz için VIP hizmet sunmanızdan ötürü çok memnun kaldım, verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim.

Serkan KILIÇ
- Mühendis
testimonial

Çok kibar ve hayvanlara çok saygın bir duruşları var. Hayvanları severek işlerini yapmaktadırlar. Teşekkürler Doğa Pet Kliniği

Ali ALİZADEH
-
testimonial

Çok ilgililer ve can dostlarımız için şahane bir yer yapmışlar, tebrik ederim ve tavsiye ederim.

İbrahim ARİTAY
-
testimonial

Veteriner Hekimler çok ilgili ve güler yüzlü , hizmetleride mükemmel diyecek bişey yok , Van ilinde şuan a dek gittiğim en iyi klinikti.

Ayşenur HAVA
-
testimonial

İlgili ve işini bilen profesyonel bir çalışma kadrosu var. Gönül rahatlığı ile can dostlarınızı teslim edebilirsiniz. Teşekkürler, Saygılar.

Yasar İNER
-
testimonial

Kedim ile Muş'a giderken zor bir durumda kaldım ve tesadüfen Doğa Pet Kliniğini görüp kendilerinden yardım istedim. Tereddüt dahi etmeden beni içerisinde bulunduğum müşkul durumdan kurtardılar. Yardımsever yaklaşımlı bir klinik. Tekrar dan teşekkür ederim.

Miraç ANIL
-
testimonial

Dışarda çaresiz ve hasta olarak bulduğumuz sokak kedisini Doğa Pet Kliniğine getirdik ve çok iyi bir şekilde tedavisini yapıp yoğun bakıma aldılar ve şimdi o kedi sağlıklı, ilginiz ve emeğiniz için teşekkürler.

Alper
- Öğrenci
testimonial

Güler yüzleri ve samimiyetleri için doğa pet kliniğine çok teşekkür ederiz

Buket
- Hemşire
testimonial

Van Edremit Doğa Veteriner Pet Kliniği Randevu

Online randevu alarak Van'da Edremit' te Doğa Veteriner Pet Kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarı Çık