WhatsApp
Telefon

Van Köpek Oteli

Van Köpek Oteli

Van Köpek Oteli

Van Bölgesi Köpek Oteli 

"Van ilinde ilk ve tek, iki katlı bahçeli ve VIP Pet Otel , Kanatlı dostlarımız ve Kedi, Köpeklerinize ev konforu sağlayan pet otel ve pet pansiyon hizmeti veren, siz değerli hayvan sever dostlarımız için Van bölgesi ve çevre il ve ilçelerine , hizmet vermekteyiz. ( Van, Edremit, Muş, Ağrı, Erciş, Iğdır, Gevaş, İpekyolu, Özalp )"

Biz Sanatçı Bayhan GÜRHAN'ın muhteşem sahnesinin keyfine varırken, karizmatik Django da pet otelimizde konakladı. 

VAN DA KÖPEK OTELİ

Yoğun ve hızlı iş temposu nedeni ile evde yalnız bırakmak zorunda kaldığınız ilginize hasret kalan evcil hayvanınız ( kedi köpek ve egzotik hayvanlar  ) ınız  varsa gün içerisinde zaman ayıramadığınızdan agresifleşiyor, enerjisini atamıyor, içine kapanıyor veya beslenme bozukluğu gibi türlü sorunlar oluşmasına neden oluyor, Van bölgesindeki  kedi ve köpek otelimizde, patili dostlarımıza gereken ilgi gösterilerek  diğer hem cinsleri ile iletişim kurup sosyalleşmelerine uygun bir aile ortamı sunuyoruz. Alanımız,Köpek Otelimizin bahçesi,  oyun oynamaları için uygun bir alan sağlıyor. Patili misafirlerimize dost, ilgili kadromuz ile sizlere hizmet sunuyoruz. 

Sizler aileniz ile tatil yaparken, otelimizde  kedi ve köpeklerinizde kliniğimizin sunduğu sosyal ortamın tadına varacaktır.

Sizlere Van ve Van Bölgesi ( Bitlis, Hakkari, Ağrı , Muş , Iğdır) inde kedi köpek kreşi ve kedi köpek oteli olarak  hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Van Edremit Doğa Veteriner Pet Kliniği Randevu

Online randevu alarak Van'da Edremit' te Doğa Veteriner Pet Kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarı Çık