WhatsApp
Telefon

HASTA SAHİBİ GÖRÜŞLERİ

İBRAHİM KANDEMİR
İBRAHİM KANDEMİR
İBRAHİM KANDEMİR - DEPO AMİRİ 18 Eylül 2023, 14:31

Van Edremitte bulunan Veteriner Kliniğinizde köpeğimi tedavi ettirdikten sonra belli bir süre de Van Edremit teki Vip Köpek Otelinizde de belli bir süre köpeğimi emanet ettim, bu süre zarfında da meşgul olduğum işlerimi kolayca hallederken aklımda köpeğimin rahat olması beni sevindirdi. Ayşe Hanım ve Ekibine teşekkür ederim.

Serkan KILIÇ
Serkan KILIÇ
Serkan KILIÇ - Mühendis 10 Eylül 2023, 15:32

Merhaba, İşlerimin yoğunluğundan dolayı, VIP Köpek Otelinizde konaklayan Gece isimli köpeğimi sizlere emanet etmekten çok mutlu oldum, Veteriner Kliniğinizin bahçeli olması ve köpeklerimiz için VIP hizmet sunmanızdan ötürü çok memnun kaldım, verdiğiniz hizmet için teşekkür ederim.

Ali ALİZADEH
Ali ALİZADEH
Ali ALİZADEH - 03 Temmuz 2023, 18:06

Çok kibar ve hayvanlara çok saygın bir duruşları var. Hayvanları severek işlerini yapmaktadırlar. Teşekkürler Doğa Pet Kliniği

İbrahim ARİTAY
İbrahim ARİTAY
İbrahim ARİTAY - 03 Temmuz 2023, 18:04

Çok ilgililer ve can dostlarımız için şahane bir yer yapmışlar, tebrik ederim ve tavsiye ederim.

Ayşenur HAVA
Ayşenur HAVA
Ayşenur HAVA - 03 Temmuz 2023, 18:02

Veteriner Hekimler çok ilgili ve güler yüzlü , hizmetleride mükemmel diyecek bişey yok , Van ilinde şuan a dek gittiğim en iyi klinikti.

Yasar İNER
Yasar İNER
Yasar İNER - 03 Temmuz 2023, 18:01

İlgili ve işini bilen profesyonel bir çalışma kadrosu var. Gönül rahatlığı ile can dostlarınızı teslim edebilirsiniz. Teşekkürler, Saygılar.

Miraç ANIL
Miraç ANIL
Miraç ANIL - 03 Temmuz 2023, 17:58

Kedim ile Muş'a giderken zor bir durumda kaldım ve tesadüfen Doğa Pet Kliniğini görüp kendilerinden yardım istedim. Tereddüt dahi etmeden beni içerisinde bulunduğum müşkul durumdan kurtardılar. Yardımsever yaklaşımlı bir klinik. Tekrar dan teşekkür ederim.

Alper
Alper
Alper - Öğrenci 21 Kasım 2021, 10:22

Dışarda çaresiz ve hasta olarak bulduğumuz sokak kedisini Doğa Pet Kliniğine getirdik ve çok iyi bir şekilde tedavisini yapıp yoğun bakıma aldılar ve şimdi o kedi sağlıklı, ilginiz ve emeğiniz için teşekkürler.

Buket
Buket
Buket - Hemşire 27 Ekim 2021, 22:07

Güler yüzleri ve samimiyetleri için doğa pet kliniğine çok teşekkür ederiz

Randevu Tarihi


Van Edremit Doğa Veteriner Pet Kliniği Randevu

Online randevu alarak Van'da Edremit' te Doğa Veteriner Pet Kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarı Çık